+37069351654
info@estbeauty.lt
Kosmetikos salonas "Grožio Technologijos", Šaulių g. 14, Klaipėda
Pir.-Penkt.: 9:00 - 19:00
Šešt.: 9:00-15:00
Sekm.: Uždaryta
Dažnas klientas pas kosmetologą apsilanko tada, kai jau pats būna „pasidarbavęs“ su veidu, stengdamasis jį išvalyti, pagražinti. Kaip tai padaryti namų sąlygomis? O gal geriau veido priežiūrą patikėti profesionalams?
Apie kaitrius saulės spindulius svajojančius ir šokoladinės spalvos kūną siekiamybe laikančius lietuvius kosmetologė Eglė Stalaučinskytė turi įspėti – nemokame sveikai degintis, todėl mums gali grėsti rimtos ligos.
Kas veiksmingiau ir saugiau valo veido odą ir pašalina nuo jos nešvarumus, negyvas ląsteles: prausikliai ar šveitikliai su smulkiomis granulėmis?
Lūpų dažai: kokių ingredientų, esančių lūpų dažuose, reikėtų vengti? Kaip prižiūrėti lūpas, kokias priemones rinktis?
Kokiais būdais per trumpą laiką atgaivinti odą, kad ji atrodytų jaunesnė?
Neretai bendraujant su klientais išsiaiškinama, kad dažnas jų įvairias kosmetikos procedūras atlieka namuose pats, įsigijęs kosmetinį aparatą. Tačiau kiekviena procedūra ir naudojamas aparatas gali turėti ir teigiamą, ir neigiamą poveikį.
Klausimas. Turėjau keletą spuogelių ant veido, pasitepiau kremu O.D.A su 12% AHA rūgštimis ir ichtiolu. Po kelių dienų mano teptos veido vietos paraudonavo, labai išsausėjo, sušiurkštėjo. Pradėjo tempti odą. Ką man daryti? Kaip nuraminti odą?
Klausimas. Kaip kosmetologai vertina kosmetikos priemones, kuriose yra šlapalo? Kuo jis veiksmingas, o gal jo veiksmingumas – tik mitas?
Kaip išsirinkti tinkamiausią pudrą? Kuri jų mažiausiai kenkia odai, neapsunkina jos: biri, kompaktinė, kreminė, skysta?
Ką reikia žinoti susiruošus prisiauginti blakstienas? Kaip tai atliekama? Koks galimas pašalinis poveikis?
Eteriniai aliejai – tai pagrindinės medžiagos, naudojamos aromaterapijoje (aromaterapija – gydymas eteriniais aliejais). Tai stiprų aromatą turinčios, lakios, koncentruotos ir skvarbios medžiagos, turinčios įvairų poveikį odai ir bendrai žmogaus organizmui. Eteriniai aliejai gali veikti tonizuojančiai, raminančiai, turėti antiseptinių, analgetinių, detoksikuojančių, sveikatinančių savybių.
Kaip kosmetologai vertina tokias kai kurių leidinių propaguojamas odos jauninimo priemones kaip krakmolo ar želatinos kaukės? Ar jos gali būti veiksmingos? Jei taip, kaip taisyklingai tas kaukes paruošti?