Cheminiai pilingai Klaipėdoje

Chaminiai pilingai – Tai kontroliuojamas, epidermio negyvų odos ląstelių atsluoksniavimas, skatinant naujos sveikos odos regeneraciją taikant priemones su rųgštimis. Šis populiarus odos gydymo būdas, taikomas kosmetiniams odos defektams šalinti ar koreguoti bendrąją odos būklę.

Cheminio pilingo metu naudojamos rūgštys aktyvina medžiagų apykaitos mechanizmą keratinocitų ir fibroblastų lygmenyje. Naudojamos grožio terapijos procedūrose, odos skaistinimui, jauninimui, pigmentacijos mažinimui, taip pat randų profilaktikai.

Procedūrų metu naudojamos šios rūgštys: glikolio, pieno, piruvo, salicilo, azelaino, migdolų, ferulo, fitino, retinoliai bei įvairių derinių rūgščių kokteiliai.

 Procedūrų planas (dažnis, derinimas su kitomis procedūromis ir kt.) sudaromas kiekvienam klientui individualiai, bet ne dažniau nei kas 14d. 

Cheminių pilingų veikimas:

 1. Mechaninis poveikis. Veikia epidermio raginiame sluoksnyje, suardomi tarpląsteliniai ryšiai. AHA rūgštys padidina vandens kiekį raginiame sluoksnyje, tokiu būdu padidėja atstumai tarp ląstelių ir to pasekoje sumažėja joninių ryšių jėgos, mažėja išorinio raginio sluoksnio ląstelių skaičius, pagerėja ląstelių atsinaujinimas epidermio baziniame sluoksnyje.
 2. Terapinis poveikis. Baziniame sluoksnyje skatinami regeneraciniai procesai, padidėja atstumas tarp bazinio ir grūdėtojo sluoksnio, sustorėja epidermis. Pastoviai naudojant produktus su AHA, epidermio sluoksnis tarp bazinio ir grūdėtojo sustorėja iki 30%. Stimuliuojami fibroplastai (užuomazginės skaidulinio jungiamojo audinio ląstelės), 7-10 kartų sustiprėja kalogeno gamyba, atsistato elastinės skaidulos, dermos sluoksnis sustorėja iki 30% ir daugiau.
 3. Klinikinis poveikis. Veikia į konkrečia problemą:
  – Suardo raginį sluoksnį dengiantį riebalinių liaukų kanalą, suardo komedoną, atstato liaukos drenažą (išsiskyrimą).
  – Patekę į gilesnius epidermio sluoksnius blokuoja melanino gamybą, skaido melanino sankaupas, bei normalizuoja pigmentinių ląstelių veiklą.
  – Kombinuojant odos šveitiklius su kitomis odos priežiūros priemonėmis, galima panaikinti senatvines dėmes, potraumines pigmentines dėmes. Gydant odą su telengiektazijomis, pasiekiama teigiamų rezultatų, nes sustorėja epidermis ir jos mažiau matomos. Stimuliuojama naujo elastino, kolageno gamyba.

Cheminiai pilingai tinka:

Acne, acne randai ir pigmentacija

Rožinė (rosacea)

Pigmentinės dėmės

Odos senėjimo prevencija

Odos dehidratacija

Odos būklės gerinimas (pavargusi, papilkėjusi oda)

Cheminių pilingų kaina

EXUVIANCE (glikolis)

EXUVIANCE (retinolis)

NESOTRATA (retinolis)

PURLES (salicilio, migdolų, pieno, azelaino ir kt.)

MEZOPHARMA (azelainoglicinas, pieno, traneksamo)

HD (ferulas)

PQ-AGE (neinvazinė biorevitalizacija)

 

50-70

50

50

40-50

40-50

50-60

70-80 

*kaina kinta nuo papildomų naudojamų priemonių.

Daugiau informacijos apie kainas rasite paslaugų kainoraštyje.

Dažniausiai užduodami klausimai apie cheminius pilingus

Galima teigti, kad taip, nes kiekvienu atveju pilingas parenkamas skirtingai. Pasirinkimas priklauso nuo odos problemos bei būklės, rūgšties rūšies, stiprumo, rūgštingumo lygio, ekspozicijos laiko, rūgšties sluoksnių skaičiaus ar dažnumo.

 • Spuogų (acne) ir po jų likę randai;
 • Rožinę (rosacea);
 • Keratinizacijos sutrikimai (ictiozė ir psoriazė)
 • Odos pigmentacijos sutrikimus (použdegiminę hiperpigmentaciją, melazmą, strazdanas, lentigo dėmes);
 • Lengvų ir vidutinio intensyvumo fotosenėjimo reiškinių korekcijai;
 • Raukšių profilaktika ir jų mažinimas;
 • Dehidratacija, regeneracijos aktyvinimas;
 • Vystanti ir suglebusi oda;
 • Stresuojanti oda
 • Aplinkos taršos paveikta oda
 • Esant medžiagų apykaitos sutikimams
 • Nėštumas (atskirais atvejais);
 • Onkologiniai (vėžiniai) susirgimai procedūros atlikimo metu;
 • Sunkūs, nekompensuoti vidaus organų susirgimai;
 • Nekontroliuojamas diabetas;
 • Imuninės sistemos nusilpimas dėl AIDS, ŽIV arba vaistų, slopinančių imuninę sistemą, vartojimas;
 • Kraujo krešumo sutrikimai, kraujo krešumą mažinančių vaistų (antikoaguliantų) vartojimas;
 • Alergija glikolio rūgščiai ar kitoms AHA ar BHA rūgštims;
 • Herpes viruso sukelta ar kitos kilmės infekcija bei odos vientisumo pažeidimas (egzema, psoriazė ir kt.)
 • Keloidiniai (išvešėję) randai, priešvėžinės odos būklės ar neaiškios kilmės pigmentiniai dariniai gydymo srityje;
 • Anksčiau nei prieš savaitę darytos procedūros: šveitimai, elektrolizė, plaukų šalinimas lazeriu, vašku, kremu; plaukų dažymas, cheminis sušukavimas, plaukų tiesinimas;
 • Retinoidų gr. Preparatų vartojimas (būtina nutraukti likus 7 dienoms iki procedūros).

Praktikoje dažniausiai renkuosi salicilo, migdolų, piruvo rūgštis, retinolio pilingai, tačiau taikoma ir pieno, glikolio, ferulo ir kitos rūgštys, ar atitinkamų rūgščių kombinacijos.

Praktikoje dažniausiai taikoma pieno, ferulo, polihidroksi rūgštys, kai kurios kompanijos turi švelnius migdolų ar glikolio rūgšties pilingus, ar atitinkamų rūgščių kombinacijos.

Rūgštis, kaip procedūrą dažniausiai taikoma nuo 16-18 m. imtinai, tačiau praktikoje taikomas ir priemonės su nedidele rūgščių koncentracija ir nuo 12-14m., viskas priklauso nuo odos būklės, esamos situacijos, tai dažniausiai taikoma acne atveju.

Tai labai individualu ir priklauso nuo odos būklės, tipo bei polinkio kimštis poroms. Bet bendrai bent kartą per metus rekomenduojama. Tikslesnis odos įvertinimas atliekamas apsilankymo metu.

Priklausomai kam yra jautri oda, koks jautrumo lygis, tačiau praktikoje rūgštis taikau ir jautrioms odoms.

Galima, tačiau tai gali priklausyti kartais ne nuo rūgšties, o pačios odos būklės ar kas papildomai atliekama. Tačiau dažniausiai atsiradęs raudonis nyksta per kelias valandas, išimtinais atvejais gali laikytis iki 24-48 val.po procedūros.

kaudėti neskauda, tačiau sukelti nemalonius pojūčius gali. Rūgštys griaužia, gali sukelti kaitinimo ar deginimo pojūtį, tačiau tai valdoma ir pojūčiai gana trumpalaikiai, tol kol rūgštys aplikuojamos ant odos paviršiaus. (iki 5-10 min.).

Nebūtinai. Kadangi rūgštys veikia keratolitiškai (t.y. atsluoksniuoja negyvas ragines ląsteles, suardydamos jungtis tarp jų), tad natūralu, kad po procedūros gali atsirasti pleiskanojimas , tik kiekvienam pleiskanojimo stiprumas individualus. Bet kuriuo atveju pleiskanojimas gali atsirasti 3-4 dieną po procedūros, ir tęstis iki 5-7 dienos po procedūros. Visad apie šį procesą informuoju procedūros metu.

Pilingas gali būti ir kaip vienkartinė procedūra odos puoselėjimui, tokiu atveju pasirenkamos ypač švelnios rūgštys. Terapiniais tikslais (acne, rožinė, senėjimo prevencija,pigmentacija ir kt.) procedūrų ciklas gali trukti gan ilgai iki 3-6 mėn (dažniausiai minimalus laikotarpis) ir ilgiau..

Priklausomai nuo pageidaujamo rezultato ir odos poreikių, gali būti atliekamos veido valymo procedūros, mikrodermabrazija, mikroadatinė kolageno indukcinė terapija ir visos kitos procedūros.

 • Eiti į sauną, būti arti tiesioginių stiprių šilumos šaltinių, nes tai paūmina odos būklę po cheminio šveitimo procedūros;
 • Naudoti iki procedūros nebandytų kosmetinių priemonių, nebent tai yra paskiriama
 • Vengti ilgalaikio ir tiesioginio UVA/UVB spindulių poveikio – nesideginti saulėje, soliariume ir kt.;
 • Pirmas dienas po procedūros riboti dekoratyvios kosmetikos priemonių naudojimą;
 • Šalinti plaukų vašku, lazeriu ir kitais būdais
 • Vengti plaukų dažymo ar kito cheminio paveikimo
 • Nedaryti ilgalaikio makiažo ar tatuiruočių
 • Nedaryti kitų estetinių procedūrų, nebent tai yra suderinama tarpusavyje.

Jei norite daugiau informacijos apie cheminius pilingus, susisiekite su manimi ir mielai suteiksiu jums profesionalią konsultaciją.

Jei norite daugiau informacijos apie cheminius pilingus, susisiekite su manimi ir mielai suteiksiu jums profesionalią konsultaciją.

Užsirašykite profesionaliam cheminiam pilingui

Pasirūpinkite savo veido oda jau dabar ir išvenkite daugelio įvairių problemų ateityje!