Noon Aesthetic procedūros Klaipėdoje

NOON Aesthetics yra odos priežiūros prekės ženklas, įkurtas 2012 m. Tel Avive, Izraelyje. Šis prekės ženklas kuria profesionalias odos priežiūros priemones, derinant aukštos kokybės ingredientus su pažangiausiomis technologijomis. Jų pagrindinė inovacija yra DermShield™ technologija, kuri leidžia naudoti didelės koncentracijos veikliąsias medžiagas be dirginimo, paraudimo ar kitų įprastų šalutinių poveikių, dažnai pasitaikančių naudojant stiprias odos priežiūros priemones su AHA ir BHA rūgštimis. 

DermShield™ technologija – leidžia naudoti produktus su aukštu retinolio, glikolio rūgšties, azelaino rūgšties ir salicilo rūgšties koncentracija, minimizuojant nepageidaujamas odos reakcijas. Tai daro NOON produktus tinkamus įvairių odos būklių, tokių kaip senėjimas, hiperpigmentacija, saulės pažeida, aknė ir rožinė. 

NOON Aesthetics produktai prieinami per kosmetologus, kurie turi teisę dirbti su šiuo prekės ženklu, ir nėra parduodami mažmeninėse parduotuvėse ar internetinėse parduotuvėse. Tai užtikrina, kad produktai būtų naudojami su profesionalo priežiūra, siekiant geriausių rezultatų.

Noon Aesthetic procedūrų nauda

Acne bei riebios odos priežiūra – NOON siūlo produktus, skirtus probleminei ir riebiai odai, kurie mažina spuogų ir uždegimų atsiradimą, padeda reguliuoti sebumo gamybą ir mažinti odos blizgesį. Naudojant DermShield™ technologiją, šie produktai veikia be dirginimo, suteikdami efektyvius rezultatus net jautriai odai.

Rožinė ir kuperozinė oda – NOON produktai, skirti rožinei gydyti, mažina paraudimą ir uždegimą, padeda raminti jautrią odą. Inovatyvi DermShield™ technologija leidžia naudoti stiprius ingredientus be dirginimo, geresnė odos tolerancija, todėl oda tampa lygesnė ir sveikesnė.

Hiperpigmentacija – NOON Aesthetics siūlo produktus, kurie efektyviai kovoja su hiperpigmentacija ir nelygiu odos tonu, sumažindami tamsias dėmes ir atstatydami odos vienodumą. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos, tokios kaip azelaino rūgštis ir niacinamidas, padeda pasiekti ilgalaikius rezultatus be dirginimo.

Senėjimas ir po prevencija – NOON produktai skirti kovoti su senėjimo požymiais, padidinti odos elastingumą ir mažinti raukšles. Šie produktai yra praturtinti stipriais ingredientais, kurie efektyviai atstato ir atjaunina odą be dirginimo.

Jautri oda    nors NOON Aesthetics produktai turi aukštas veikliųjų medžiagų koncentracijas, tačiau NOON turi produktus sukurtus ir jautriai bei pažeistai odai. Produktai yra sukurti taip, kad sumažintų sudirginimą ir sustiprintų odos barjerą. 

Noon Aesthetic cheminių pilingų kaina

Rozacea – kuperozė

Hiperpigmentacija

Senėjimo prevencija

Antioksidacinis poveikis

Intensyvus drėkinimas

 

50-100

Užsirašykite Noon Aesthetic procedūrai

Pasirūpinkite savo veido oda jau dabar ir išvenkite daugelio įvairių problemų ateityje!