Veido valymas Klaipėdoje

Veido valymas – tai odos higienos procedūra. Jos metu vyksta sveikatinimo procesas – išvalomos poros per kurias iš organizmo pašalinami medžiagų apykaitos šalutiniai produktai, sebumas. Veido valymą reikėtų atlikti reguliariai, nepriklausomai nuo to, turite matomų odos problemų ar ne. 

Nevisiškai pašalintas makiažas, nešvarumai, riebalų bei prakaito likučiai blokuoja poras, todėl odai sunkiau kvėpuoti, neleidžiama patekti veikliosioms medžiagoms – sutrinka visos jos gyvybinės funkcijos ir reakcijos. Po kurio laiko raginis epidermio sluoksnis sustorėja, nes būna pažeistas jo natūralus atsisluoksniavimo procesas, ir oda įgyja nesveiką, pilką atspalvį. Nuo to, kaip oda bus nuvalyta, priklauso visų vėliau pavartotų priemonių veikimas. 

Veido valymo procedūra dažniausiai pasirenkama procedūra tarp klientų. Neretai tai atliekama patį pirmą kartą, tam kad oda būtų paruošta sekančioms procedūros, siekiant sustiprinti procedūrų efektyvumą bei naudingumą. 

Veido valymas atliekamas, esant užsikimšusioms poroms, inkštirams, miliumams, nedideliems spuogeliams. Procedūra tinkama vyrams, moterims, paaugliams ir atliekama visiems odos tipams. Procedūros dažnumas priklauso nuo odos tipo. 

Oda yra specialiai paruošiama, kad valyme metu odos paviršius būtų kuo mažiau traumuojamas. Naudojamos specialios kaukės ar geliai, kuriai suminkština odos paviršių ir susiformavusį darinį ir dalinai atveria poras, kam kad odos nešvarumai būtų lengviau pašalinami.

Riebią ir mišrią odą reikėtų valyti dažniau, be abejo įvertinant užterštumo lygį. Jei oda labai užteršta, reikėtų atlikti odos valymą bent kartą per mėnesį.

Sausos odos savininkams taip pat reikalinga odos valymo procedūra. Sausa oda labai jautri ir jos poros labiau užsidariusios, jas atverti daug sunkiau negu riebios.

Veido valymo procedūrų nauda

Iš porų pašalinami nešvarumai ir riebalų sankaupos

Nuvalomos negyvos raginės odos ląstelės

Suaktyvinama limfos ir kraujo tekėjimas

Suaktyvinama odos medžiagų apykaita

Pagerinamas kosmetinių ingredientų patekimas į gilesnius odos sluoksnius

Suteikiama odai gyvybingumo bei skaistumo

Mechaninis veido valymas

Veido valymas mechaniniu būdu, arba komedonų ekstrakcija – kada dariniai šalinami rankų ar specialaus įrankio pagalba juos išspaudžiant, tačiau kad vyktų kuo lengvesniau ir būtų mažiau skausminga – prieš mechaninį odos valymą oda paruošiama su specialia „šalto brinkinimo“ kauke 

Mechaninis veido valymas
ultragarsinis veido valymas

Veido valymas ultragarsu

Ultragasinio valymo metu naudojamas specialus aparatas, kuriuo sklinda ultragarso bangos, sukeldamos virpesius bei vandens lašelių susidarymą.

Šiuo būdu valymo paviršiniai odos užsikimšimai, negyvos odos ląstelės arba papildomai oda paruošiama mechaniniam odos valymui.

Cheminis veido pilingas

Cheminis pilingas veidui – tai speciali odos gydymo-koregavimo technika, kurios metu įvairios koncentracijos rūgštis veikia mūsų odą. Procedūros metu veikiamas ne tik odos paviršius, bet ir gilesni odos sluoksniai.

Paveikta oda, greitai pašalina negyvų, paviršinių ląstelių sluoksnį, atidengdama giliau esančią šviežią, nepakenktą odą. Gilesnių odos sluoksnių veikimas rūgštimis skatina odos atsinaujinimą, kolageno gamybą, regeneraciją, stimuliuoja elastiną, sumažina porų kimšimąsi.

Cheminis veido pilingas
Veido valymo procesas

Kombinuotos veido valymo technikos

Kombinuotas veido valymas – tai kuomet keli veido valymo metodai taikomi vienos procedūros metu siekinat maksimalaus rezultato bei efekto.

Veido valymo paslaugų kaina

Individualiai pritaikyta veido  procedūra pagal odos būklę bei poreikius

5080

Kombinuotas veido valymas (mechaninis, ultragarsinis, cheminio pilingo)

50-70

Veido valymas su Ph Formula

60-70

*kaina kinta nuo papildomai naudojamų priemonių

Daugiau informacijos apie kainas rasite paslaugų kainoraštyje.

Dažniausiai užduodami klausimai apie veido valymą

Vieno organizmo jautrumas didesnis, kito yra mažesnis, tad ir skausmo laiptas skiriasi. Tačiau niekad per prievartą žmogaus nelaikau ir kad specialiai skaudžiai valyčiau. Bet kai kurie dariniai gali būti arti uždegimo ribos, tad tos vietos gali reaguoti visad jautriau ir skausmingiau.

Vienam klientui skiriamas 1,5 val. laikas. Priklausomai nuo odos problemos bei odos paruošimo – dažniausiai rekomenduoju pakartoti procedūrų po tam tikro laiko.

Pateikiamos rekomendacijos yra bendro pobūdžio, tačiau kiekvienu atveju viskas dar aptariama individualiai.

  • Kuo mažiau liesti ir čiupinėti veidą. 
  • 24h nerekomenduojama užsiimti sportu 
  • 4-7 dienas vengti tiesioginės saulės bei soliariumų ir nepamiršti kremų su SPF
  • 4-7 dienas nesinaudoti pirtimis ir baseinais.
  • 4-7 dienas vengti maudymosi vandens telkiniuose.
  • Draudžiama spaudyti iškilusius spuogelius ir kitaip krapštyti veidą.
  • 4-7 dienas vengti naudoti stiprios koncentracijos kosmetikos priemones

Labai individualu. Oda gali būti intensyviau paraudusi iki 24 h po procedūros, vėliau raudonis ir paburkimas gali matytis spaudimo vietose iki 3-5 dienų. Jei procedūros metu naudojama vienkartinė sterili adata dariniui atverti (pvz.miliumui), tokiu atveju raudonis ir šašelis gali laikytis iki 5-7 dienų.

Teoriškai ne, praktika parodo savo, kad taip. Pakartosiu atsakymą, kad viskas priklauso nuo pačios odos būklės ir jos poreikių.

Galima, bet daugiau tai bus intensyviai valomoji procedūra, tačiau ne giluminis odos valymas, ką jums atliktų kosmetologė kabinete. Ne visas priemones galite įsigyti atlikti veido valymą, nes daugelis iš jų skirtą profesionaliam naudojimui.

Tai labai individualu ir priklauso nuo odos būklės, tipo bei polinkio kimštis poroms. Bet bendrai bent kartą per metus rekomenduojama. Tikslesnis odos įvertinimas atliekamas apsilankymo metu.

Taip galima, draudimo tam nėra, bet dažniausiai nerekomenduojama, tad jei galima pakentėti neužsidėjus pudros bent vieną dieną – tai labai rekomenduoju to nedaryti.

Taip, galima. Tačiau dažnu atveju atliekamas kombinuotas veido valymas, pasitelkiant papildomu būdus, tokius kaip ultragarsinis veido valymas, dermabraziją, AHA ir BHA rūgštis, tam kad procedūra būtų dar efektyvesnė.

Pablogėti negali, tačiau niekad neatmetu tokios galimos odos reakcijos ir atsako į procedūrą.
Kad oda gali būti po procedūros sudirgusi – taip, gali. Dažniausiai po veido valymo lieka kuriam laikui odos raudonis (2-7 dienos – priklausomai nuo odos), tačiau praktika bei naudojamos priemonės parodė, kad odos raudonis dažniausiai nyksta per pirmąsias 24h. Galimas paviršinių pūlinukų formavimasis ir pleiskanojimas – bet dažnu atveju tai labai normali odos reakcija, kartu priklausanti nuo naudojamų priemonių.
Atsitikus nenumatytoms ir neįvardintoms rekacijoms, visad prašau kreiptis ir žiūrim kas atsitiko ir kas tai galėjo įtakoti.

Jei norite daugiau informacijos apie veido valymą, susisiekite su manimi ir mielai suteiksiu jums profesionalią konsultaciją.

Jei norite daugiau informacijos apie veido valymą, susisiekite su manimi ir mielai suteiksiu jums profesionalią konsultaciją.

Užsirašykite profesionaliam veido valymui

Ši paprasta ir saugi procedūra labai padeda veido odai. Pasirūpinkite savo veido oda jau dabar ir išvenkite daugelio įvairių problemų ateityje!