Kosmetologės konsultacija Klaipėdoje

Kosmetolignė konsultacija – tai pirmasis žingsnis link sveikos ir spindinčios išvaizdos. Esu ilgametę patirtį turinti kvalifikuota kosmetologė ir esu pasiruošusi suteikti Jums profesionalias konsultacijas ir patarimus, pritaikytus Jūsų individualiems poreikiams.

Kas yra kosmetologės konsultacija?

Kosmetologės konsultacija – tai susitikimas su patyrusia grožio priežiūros specialiste, kurios metu aptariami Jūsų odos  būklės klausimai, nustatomos problemos ir pasiūlomi sprendimai. Konsultacijos tikslas yra suteikti išsamų supratimą apie Jūsų odos grožio priežiūros poreikius ir rekomenduoti tinkamiausias procedūras bei produktus, nukreipti pas aukštesnės kvalifikacijos specialistus.

Ką apima kosmetologės konsultacija?

  1. Anamnezės rinkimas: surenkama išsami informacija apie Jūsų sveikatos būklę, gyvensenos įpročius ir esamus grožio priežiūros metodus.
  2. Odos įvertinimas: Atliekama išsami Jūsų odos apžiūra, nustatoma odos tipas ir būklė, bei identifikuojamos galimos odos problemos.
  3. Individualizuotos rekomendacijos: Pateikiamos personalizuotas grožio priežiūros rekomendacijos, įskaitant tinkamiausius produktus ir procedūras, kurie padės pasiekti geriausius rezultatus. Esant poreikiui ir būtinybei nukreipiama pas gydytojus specialistus.
  4. Kosmetologinių procedūrų planavimas: pasiūloma bei suplanuojamos reikalingos odos priežiūros procedūros, tokias kaip veido valymas, cheminiai pilingai, aparatinės procedūros, siekiant spręsti specifines odos problemas ir pagerinti bendrą būklę.
  5. Švietimas ir informavimas: konsultacijos metu gausite vertingų patarimų, paaiškinimų ir informacijos apie teisingą odos priežiūrą bei tinkamą produktų naudojimą namuose.

Kodėl verta konsultuotis su manimi?

Profesionalumas ir patirtis

Individualus požiūris į žmogų

Naujausios technologijos ir produktai

Holistinis požiūris

Kosmetologinių konsultacijų kaina

Konsultacija kabinete

Konsultacijos metu aptariama odos būklė bei esamos problemos, peržiūrimas naudojamos kosmetikos krepšelis, sudaromas priežiūros planas namuose, sudaromas kosmetologinių procedūrų planas kabinete, esant poreikiui teikiamos rekomendacijas apsilankyti pas gydytojus specialistus ar atlikti tyrimus.

Konsultacija*

*konsultacija nemokamai suteikiama, bet kurios procedūros atlikimo metu

30min.

30 €

Konsultacija + pirminė odos procedūra

(Pirmą kartą besilankantiems)

60 min.

50-80 €

Online konsultacija

Konsultacijos metu aptariama odos būklė bei esamos problemos, peržiūrimas naudojamos kosmetikos krepšelis, sudaromas priežiūros planas namuose. Pasirinkus išplėstinę konsultaciją –  sudaromas kosmetologinių procedūrų planas kabinete, esant poreikiui teikiamos rekomendacijas apsilankyti pas gydytojus specialistus ar atlikti tyrimus.

Online konsultacija neprilygsta konsultacijai gyvai kabinete, nes odos problemos bandomos identifikuoti iš atsiųstų nuotraukų bei pokalbio metu.

Kaip vyksta?

  • Apmokate konsultacija bankiniu pavedimu.
  • Gaunate anketą priklausomai nuo pasirinktos konsultacijos tipo per 24h po apmokėjimo. 
  • Konsultacijos vykdomos el. paštu. 
  • Atsakote į pateiktus anketos klausimus, esant papildomiems klausimams bendravimas vyksta el. paštu., ar kitu sutartu patogiu abipusiu būdu.
  • Gaunate rekomenduojamu produktų sąrašą su aprašymu kaip naudoti el. paštu per 3-5 d.d.

Trumpa konsultacija

Sudaromas priežiūros planas namuose

 

15 €

Išplėstinė konsultacija

Sudaromas priežiūros planas namuose, procedūrų priežiūros planas, teikiamos kitos rekomendacijos.

 

30 €

Užsakykite profesionalią kosmetologės konsultaciją

Pasirūpinkite savo veido oda jau dabar ir išvenkite daugelio įvairių problemų ateityje!