PH Formula procedūros Klaipėdoje

Progresas medicinos moksle ir kosmetologiniai tyrimai padarė didelę pažangą gydant ir gražinant odą be chirurginių intervencijų. Klientai vis dažniau ieško ir reikalauja efektyvių, neinvazinių alternatyvų chirurginėms procedūroms.

Šiuolaikinis mokslas ir technologijos jau leidžia tai turėti. pHformula kosmetika – tai ištisa medicininė odos atnaujinimo sistema, kuri sėkmingai sprendžia tokias odos problemas kaip: acne, rožinė, odos senėjimas ir pigmentacija.

pHformula produktai sugrupuoti į 3 pagrindines kategorijas: aktyvūs, gijimas-atsistatymas, ir būklės palaikymas.

Aktyvių produktų grupė savo sudėtyje turinti maksimaliai aktyvius ingredientus. Idealu naudoti prieš pHformula odos atnaujinimo procedūras.

Gijimas-atstatymas produktų grupė yra skirta ne tik greitam odos atnaujinimui, bet ir norint išlaikyti jau pasiektus rezultatus, kad oda ir po procedūrų kuo ilgiau išliktų geros būklės.

Būklės palaikymo produktai odą valo, apsaugo ir papildo reikiamomis medžiagomis.  

C.R. pilingas

Akivaizdžiai atnaujina ir skaistina odą po pirmos procedūros, kadangi efektyviai pašalina mirusias raginio sluoksnio ląsteles. Mažina odos jautrumą ir raudonį, slopina uždegiminius procesus. Pasižymi antimikrobiniu ir raminančiu poveikiu.

C.R. pilingas + V.I.T.A.C.

Labiausiai tinka pavargusiai, papilkėjusiai, negyvybingai odai. Efektyviai pašalina senas odos ląsteles ir stimuliuoja naujų ląstelių gamybą. Po pilingo užteptas vitamino C aktyvus koncentratas lėtina senėjimo procesą, sulygina odos spalvą, suteikia odai spindesio.

A.G.E. pilingas

Skirtas lėtinti senėjimo procesą ir mažinti jau turimus senėjimo požymius – raukšles, keratozę, hiperpigmentaciją. Procedūra elastino, kolageno sintezę ir stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą.

A.C.N.E. pilingas

Skirtas riebiai, probleminei odai gydyti. Šio procedūros metu išvalomi komedonai, reguliuojamos riebalinių laikų veikla ir gydoma bakterija acne.

M.E.L.A pilingas

Skirtas hiperpigmentacijos koregavimui bei mažinimui, taip pat rekomenduojama kaip brandžios odos procedūra siekiant liftingo. MELA tai unikalus ir veiksmingas hiperpigmentacijos gydymo būdas, skirtas sumažinti melanino kaupimąsi epidermyje. Atliekant procedūrą efektyviai mažinamas fermento tirozinazės aktyvumas, stimuliuojama epidermio diferenciacija, skatinama ląstelių regeneracija ir jau susiformavusio pigmento melanino pašalinimas.

PH Formula procedūrų kaina

A.G.E. pilingas45-70
A.C.N.E. pilingas45-70
M.E.L.A pilingas45-70

*kaina kinta nuo papildomų naudojamų priemonių.

Daugiau informacijos apie kainas rasite paslaugų kainoraštyje.

Bet kuriuo atveju procedūrų rekomendacijos pateikiamos pirmo vizito metu po konsultacijos.

Užsirašykite PH formula procedūrai

Pasirūpinkite savo veido oda jau dabar ir išvenkite daugelio įvairių problemų ateityje!

Kosmetologė Eglė atostogauja 21.03 - 22.04

Atogstogų metu registracija, konsultacijos ir užsakymai nevykdomi. Palikite savo el. paštą, ir grįžusi su jumis susisieksiu!